ANASAYFA

İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

1985 yılında PVC üretimi ile faaliyete başlayan Ergün Yapı;2009 yılından itibaren yaptığı yeni yatırımlar ile ERDOOR ve ERPROFİ markalarıyla faaliyetine devam etmektedir. Çevreci bir üretim teknolojisine sahip olan tesis bugün 15.000 m2 kapalı alanda; başta ülke içi taleplere cevap vermekte olup bugün 15 ülkeye ihracat yapmaktadır. Ahşabın estetik doğal görüntüsü ve sıcaklığını kullanarak PVC ile mükemmel bir uyum sağlayan ürünler, Kompozit olarak tamamlanan %100 geri dönüşüm PVC ile ahşap tozu hammaddesinden üretilmektedir. Bu yapısı ile çevreci olan ERGÜN YAPI günlük 750 takım kapı ve 1.500takım kasa ve pervaz üretim yapmaktadır.

AR-GE  çalışmaları ile sürekli ürün ve üretim teknolojisini geliştiren firma, estetik ürünlerin yanı sıra innovatif çözümlerde sunmaktadır. Sektörde daha da güçlü bir yer edinmek adına AR-GE çalışmalarına ve yatırımlarına aralıksız devam eden ERDOOR, Türkiye’nin her noktasına hizmet vermenin yanı sıra ihracat ile ülke ekonomisine katkı sağlamayı en büyük hedefi haline getirmiştir.

ERDOOR Kompozit  Kapı  ve ERPROFİL Kompozit Profil olarak ürün çeşidine yeni sağlam ve estetik ürünler eleyip, üretim teknolojisini sürekli güncelleyerek faaliyetlerine devam ediyor.